28 жовт. 2019

ІІ етап (районний) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасники: Петрашкевич Христина (8 клас), Куц Максим (5 клас)
23 жовт. 2019

Профорієнтаційна робота

23 жовтня 2019 року з учнями 8-11 класів Великовікнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була проведена професійна консультація начальником відділу активної підтримки безробітних, фахівцем з профорієнтаційної роботи Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олексюк Н. В. з метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці.
18 жовт. 2019

Районні фінальні змагання з футболу

18 жовтня в м. Збараж на центральному стадіоні відбулись районні фінальні змагання з футболу серед учнів закладів освіти І-ІІІ ступенів 2-го етапу XXIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2019-2020 н. р.
17 жовт. 2019

Сидорчуку Миколі присвячується...

Сьогодні відбувся урок-реквієм «Життя - мов спалах», присвячений вшануванню пам’яті Сидорчука Миколи Вікторовича, випускника Великовікнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учасника АТО.
15 жовт. 2019

Конкурсна програма "Майбутній захисник"

Свято Покрови було найбільшим святом для козаків. З метою пам'яті героїчного минулого держави і сьогодення було проведено конкурсну програму "Майбутній захисник" між учнями 5 і 6 класів.
15 жовт. 2019

Районні зональні змагання з футболу

15 жовтня 2019 року на базі Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районні зональні змагання з футболу як одному з етапів XXIV Спортивних ігор учнівської молоді Збаражчини.
8 жовт. 2019

Профілактична бесіда з метою попередження правопорушень

Тема злочинності у навчальних закладах щораз набуває все більшої гостроти і є однією серед найактуальніших в українській освіті. У Великовікнинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів старший інспектор ЮП, капітан поліції Купчик Є. І. провела профілактичну бесіду з метою попередження правопорушень серед учнів 5-11 класів.
7 жовт. 2019

День Вчителя

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Усі фарби стають насиченими і теплими.
13 вер. 2019

Міжнародний рік Періодичної таблиці хімічних елементів

2019 рік проголошено Генеральною асамблеєю ООН Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів у зв’язку з 150-річчям з дня створення цієї таблиці Дмитром Івановичем Менделєєвим.
2 вер. 2019

Свято "Здрастуй, школо! Ненька-Україна нас вітає всіх із святом Знань!"

2 вересня 2019 року школа радісно відкрила двері для своїх учнів святом "Здрастуй, школо! Ненька-Україна нас вітає всіх із святом Знань!"