28 лют. 2020

Місячник правових знань

Протягом лютого у нашій школі був проведений місячник правових знань
27 лют. 2020

Міжнародний день оптиміста

27 лютого в нашій школі відбулися заходи під гаслом «Ми випромінюємо оптимізм!»
24 лют. 2020

Літературно-музична композиція «Слово наше рідне – слово українське»

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в нашій школі відбулася літературно-музична композиція «Слово наше рідне – слово українське».
21 лют. 2020

Година пам’яті героїв Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, серед учнів школи було проведено Годину пам’яті героїв Небесної Сотні.
21 лют. 2020

Книжкова виставка «Мово рідна, слово рідне…»

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці нашої школи презентована книжкова виставка «Мово рідна, слово рідне…»
14 лют. 2020

Година пам`ятІ «Афганістан-кривава рана нашого села»

14 лютого було проведено Годину пам`ятІ «Афганістан-кривава рана нашого села»
13 лют. 2020

Змагання "Україна - моя країна"

Між учнями 5 і 6 класів, членами військово - патріотичного гуртка, відбулося змагання на тему "Україна - моя країна".
6 лют. 2020

Квест "Там де ми, там перемога!"

Учасники військово-патріотичного гуртка взяли участь у квесті "Там де ми, там перемога!"
5 лют. 2020

Районні фінальні, особисто-командні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

04 лютого 2020 року на базі Збаразької ЗОШ №2 відбулись районні фінальні, особисто-командні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
30 січ. 2020

Шкільні змагання з настільного тенісу

У період з 27.01 по 30.01.2020 р. в нашій школі відбулись шкільні змагання з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів.