Учнівське самоврядування

8-9 травня, ми відзначаємо великі свята – День Пам’яті та Примирення та 75річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!
Це було 75 років тому. Для нас це історія, але для наших дідусів та бабусь — це частина життя, та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем.
Торкнімося і ми сьогодні тих подій, щоб не забувати, щоб пам'ятати, бо в того народу, що не знає своєї історії, не може бути і майбутнього.

Учнівське самоврядування – це організація життя учнівського комітету, який сприяє виробленню в учнів почуття господаря своєї школи, своїх відносин і діяльності, вміння співробітничати на принципах рівності, гласності, демократизму, позитивно впливає на формування в учнів певних моральних якостей, які є своєрідним тренажером, де ці якості практично виробляються.

Мета учнівського самоврядування – розширення діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиного колективу, можливості їх співдружності, творчої ініціативи.

Основні завдання органів учнівського самоврядування

• забезпечення та захист прав та інтересів учнів;
  • забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;
  • створення різноманітних учнівських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами.
  • Учком школи – законодавчий та виконавчий орган самоврядування, звітний загальним зборам учнів.

Структура учнівського самоврядування

Голова учкому,
    Заступник голови учкому,
    Секретар учкому,
    Керівник навчальної комісії,
    Керівник комісії дисципліни і порядку,
    Керівник інформаційної комісії,
    Керівник туризму і спорту,
    Керівник культури і відпочинку,
    Керівник комісії корисних добрих справ.