Передовий педагогічний досвід

Стає майстром педагогічної праці звичайно той, хто відчув себе дослідником.
В. О. Сухомлинський

Передовий педагогічний досвід - творче, активне засвоєння і реалізація вчителем у практичній діяльності засобів і принципів педагогіки з урахуванням конкретних умов, особливостей дітей, учнівського колективу і особи вчителя. Прикладом може стати досвід вчительки географії Мельничук У. В., спрямований на використання краєзнавчого матеріалу  на уроках географії.

p
У нашій школі склалися такі форми й методи втілення передового досвіду:
p
  •  відкриті уроки та інші заняття;
  •  усні повідомлення результатів вивченого,
  •  узагальнення передового педагогічного досвіду у виступах педагогів у школі, на нарадах та курсах;
  • письмові повідомлення результатів вивченого,
  • узагальнення передового педагогічного досвіду у формі методичних листів, методичних розробок,
  • наочно-демонстраційна популяризація передового педагогічного досвіду - організація виставок, спеціальні стенди при методкабінетах та ін.